Dlaczego Giardini?

Giardini o nas sklep Łódź
Giardini sklep o nas sklep Łódź

Najczęściej zadawane pytania:

Jak przygotować teren pod łąkę kwietną i jakie wybrać nasiona?

Podejmując z nami współpracę nie musisz martwić się o wybór odpowiednich roślin, ponieważ na podstawie oceny gleby dostosujemy indywidualną, bioróżnorodną mieszankę rodzimych gatunków nasion, przygotujemy teren, zadbamy o wysiew, wałowanie i pielęgnację.

Dlaczego powinienem wybrać trawnik z rolki?

Trawnik z rolki to efektowna alternatywa regulująca mikroklimat, która zapewni poczucie zadowolenia dla osób zmagających się ze zmorą wszelkich chorób traw. Dzięki naszym konsultacjom zapewnimy Ci soczyście zielony, odporny na warunku klimatyczne trawnik przez cały rok. Personalizacja mieszanki nasion pod indywidualne potrzeby gleby zagwarantuje gęstą murawę będącą wizytówką Twojego ogrodu.

Co odróżnia robota koszącego od zwykłej kosiarki?

Przede wszystkim nieskomplikowana obsługa, niski koszt eksploatacji i cicha praca! Roboty koszące są stworzone z myślą wszystkich chcących zaoszczędzić jak najwięcej czasu oraz energii elektrycznej, a do tego ich praca jest niezależna od warunków atmosferycznych!

Co to jest system automatycznego nawadniania i jak działa?

Systemy automatycznego nawadniania to wyręczający Cię mechanizm, pozwalając zmniejszyć zużycie wody o 50%. To inwestycja zapewniająca komfort związany bezobsługowym użytkowaniem – zyskiem Twojego czasu i niezależnością regularności pracy.