111 Nasadzeń drzew przy drogach

i Tym razem byliśmy w Pucku, Władysławowie, Jastarni, Wejherowie, Jastrzębiej Górze. Wykonaliśmy 111 szt. nasadzeń drzew w…

Prawie 2000 roślin w Tarnowie

Gmina Tarnowo Podgórne 2 derenie chinskie w formie drzewa 909 krzewów iglastych i liściastych 68 traw ozdobnych 897 roślin…

Łąki Kwietne Polsat Plus Arena Gdańsk

Efekty naszej pracy w Gdańsku. Tak się prezentują nasze Łąki Kwietne przy Polsat Plus Arena Gdańsk i kwietne osiedle mieszkalne…

Parę Miesięcy z Giardini

Posadzonych 1617 drzew Wykonanych 239tyś m² #łąkkwietnych Wysianych 302tyś m² trawników Posadzonych 39101 krzewów…

Zrównoważony Rozwój – Łąki Kwietne

Łąki Kwitne zakładane w maju 2022 …. a wygląda to teraz tak Lokalizacja: 1 z 7 Oleśnica Metraż: 2900 m²…

Łąki Kwietne dla Zalando

W kwietniu 2022 wykonaliśmy łąkę kwietną Lokalizacja: Bydgoszcz / magazyn Zalando Wynik: 28100 m²

Więcej Łąk dla Łodzi

W ramach Łódzki Budżet Obywatelski powstanie kolejnych #łąkkwietnych w Łódź W roku ubiegłym udało nam się wysiać…

Radom także kwitnie 🙂

Radom pięknie kwitnie… Łąki kwietne w mieście Radom. Zobacz założone przez nas łąki w ubiegłym roku. Dziś prezentują się …

Jedna z Największych Łąk

Możemy już oglądać efekty jednego z największych projektów łąkowych w Polsce w jednym miejscu wykonany dla Erbud Group i inwestora Lidl Polska z ceryfikacją Leead Lokalizacja: Dobroszyce Zakres zadania obejmował: 77 743 m² Łąk Kwietnych 138 135 m² trawnika z siewu 39 szt. drzew rodzimych Dziękujemy za współpracę z Łąki kwietne Zadanie zakończone sukcesem ……. […]

Odmieniony Wrocław

Efekty naszej pracy można już podziwiaćposadzone lipy bluszcz oraz… Łąki kwietne odmieniły skrawek zieleni we Wrocławiu.

Nasadzenia zastępcze dla firmy Panattoni

Giardini zadba o dostosowanie odpowiednik gatunków roślin oraz profesjonalne wykonanie usługi w zależności od Twoich potrzeb.

Nasadzenia zastępcze i łąki kwietne

Zima Nam nie straszna … i kolejna realizacja tym razem dla Gminy Karczew. 128 nasadzeń zastępczych i 2650m2 łąk kwietnych…

Łąki kwietne w ramach Budżetu Obywatelskiego

W ramach Budżetu Obywatelskiego w Łodzi wykonaliśmy w tym roku trzy łąki kwietne. Dwie z nich o powierzchni 2500m2 można było podziwiać na…

W Siedlcach się kwieci

Tak prezentuje się Łąka kwietna w Siedlcach spod rąk ogrodników Giardini. Łąki kwietne to alternatywa, która niesie użyteczne korzyści…

Łąka kwietna na terenie siedziby Grupy PHN w Warszawie

Różnorodne gatunki roślin, które stworzą szereg korzyści ekologicznych oraz poprawią jakość życia pracowników i mieszkańców miasta…

Łąka kwietna na terenie Centrali Rossmann

Teren Centrali firmy Rossmann w Łodzi zdobią teraz różnorodne gatunki kwiatów, które zmieniają miejski mikroklimat na lepsze.

Kwiecisty teren miejski Siedlec

Ekologia to synonim łąk kwietnych, które stanowią schronieniem dla zapylaczy oraz ponad 300 innych gatunków zwierząt…

Trawnik z rolki

Powierzchnia przydomowego ogrodu została wzbogacona o trawnik z rolki. Nasi specjaliści przygotowali teren m.in. spulchniając glebę oraz oczyszczając go z…

Mata wegetacyjna w Szczecinku – zazieleniania terenów ciąg dalszy.

Gotowe maty łąk kwietnych z dojrzałą roślinnością pokryły skarpy wzdłuż bloków przy ulicy Wyszyńskiego w Szczecinku.

Rabaty ogrodowe i trawnikowy dywan

Ostatnimi czasy odwiedziliśmy Rąbień AB w wiadomym celu… Tym razem zatroszczyliśmy się ogrodem o powierzchni 185 m². Zajęliśmy się założeniem trawnika z rolki oraz wyznaczeniem rabat ogrodowych.

Mechanizm nawadniania oraz trawnik z rolki

Nie zwalniamy tempa – przed Wami realizacja montażu systemu automatycznego nawadniania oraz założenia trawy z rolki w ogrodzie o powierzchni ok. 440 m².

Metamorfoza ogrodu

Przez 14 dni pracowaliśmy nad metamorfozą ogrodu 1050 m² w Kalonce. W trakcie dwóch tygodni zainstalowaliśmy systemu automatycznego nawadniania oraz trawnik z rolki.

Łąka kwietna dla Krakowskiego Wydziału Geografii i Geologii

Cieszy nas fakt, że łąki kwietne możecie spotkać na terenie całego kraju. Łąka kwietna przy Wydziale Geografii i Geologii w Krakowie.

Tereny Warszawskiego PGNiG w rękach Giardini

Ostatnio podjęliśmy współpracę z PGNiG w Warszawie. Dobór rodzimych gatunków nasion, przygotowanie gleby oraz wysiew… Plony naszej pracy już niedługo.

Łąka kwietna dla Amazon w Pawlikowicach

Oto nasza kolejna realizacja. Tym razem stworzyliśmy łąkę kwietną dla firmy Amazon w Pawlikowicach.

Miejskie Wodociągi w Bydgoszczy

Realizacja Giardini dla Miejskich Wodociągów w Bydgoszczy. Zespół Giardini zadbał o ponad 12 tyś. m² terenu. W ramach projektu powstały łąki kwietne, hotele dla owadów oraz odbyły się warsztaty.

System nawadniający i trawnik z rolki

Systemy automatycznego nawadniania mechanizm, działający na rzecz ochrony środowiska. Zmniejsza zużycie wody o 50% i pozwala zaoszczędzić Twój czas!

Łódź stolicą Łąk Kwietnych w Polsce

„Łódź stolicą Łąk Kwietnych w Polsce” to projekt Łąki Kwietne i Giardini dla łodzian. Eksperci przygotowują glebę pod wysiew rodzimych gatunków idealnie dobranych nasion, które dadzą piękną i efektywną łąkę kwietną nie wymagającą częstego podlewania, koszenia oraz nawożenia.

Montaż robotów koszących

Pozornie skomplikowany montaż to wyzwanie dla wielu ogrodników. Giardini przybywa z odsieczą, dostosujemy robota koszącego do Twojego ogrodu. Roboty koszące niezależnie od warunków atmosferycznych i Twojego czasu precyzyjnie zadbają o Twój trawnik.

Łąka kwietna na łódzkim Manhattanie

Nasza kolejna realizacja w Łodzi! W centrum miasta też jest miejsce na naturę! To kolejny punkt naszego projektu „Łódź stolicą Łąk Kwietnych w Polsce”. Projekt ma duży wpływ na ekologią i wspiera naszą Matkę Naturę. Niech zakwitnie całe miasto!

Łódzkie stawy rozkwitają!

To kolejna realizacja łąk kwietnych w ramach budżetu obywatelskiego. Zespół Giardini wspiera naturę i dba o tereny zielone w wielu punktach Łodzi.

Łąki kwietne w Łódzkim Zoo

Łąki kwietne to duży krok w stronę wsparcia matki natury. Nie wymagają częstego podlewania, koszenia, oraz nawożenia, niwelują emisję spalin oraz tworzą przyjazne warunki do funkcjonowania miododajnych i dobrotliwych owadów. Dzięki łąkom kwietnym świat nabiera barw!