Trawnik z rolki

Powierzchnia przydomowego ogrodu została wzbogacona o trawnik z rolki. Nasi specjaliści przygotowali teren m.in. spulchniając glebę oraz oczyszczając go z…

Mata wegetacyjna w Szczecinku – zazieleniania terenów ciąg dalszy.

Gotowe maty łąk kwietnych z dojrzałą roślinnością pokryły skarpy wzdłuż bloków przy ulicy Wyszyńskiego w Szczecinku.

Rabaty ogrodowe i trawnikowy dywan

Ostatnimi czasy odwiedziliśmy Rąbień AB w wiadomym celu… Tym razem zatroszczyliśmy się ogrodem o powierzchni 185 m². Zajęliśmy się założeniem trawnika z rolki oraz wyznaczeniem rabat ogrodowych.

Mechanizm nawadniania oraz trawnik z rolki

Nie zwalniamy tempa – przed Wami realizacja montażu systemu automatycznego nawadniania oraz założenia trawy z rolki w ogrodzie o powierzchni ok. 440 m².

Metamorfoza ogrodu

Przez 14 dni pracowaliśmy nad metamorfozą ogrodu 1050 m² w Kalonce. W trakcie dwóch tygodni zainstalowaliśmy systemu automatycznego nawadniania oraz trawnik z rolki.

Łąka kwietna dla Krakowskiego Wydziału Geografii i Geologii

Cieszy nas fakt, że łąki kwietne możecie spotkać na terenie całego kraju. Łąka kwietna przy Wydziale Geografii i Geologii w Krakowie.

Tereny Warszawskiego PGNiG w rękach Giardini

Ostatnio podjęliśmy współpracę z PGNiG w Warszawie. Dobór rodzimych gatunków nasion, przygotowanie gleby oraz wysiew… Plony naszej pracy już niedługo.

Łąka kwietna dla Amazon w Pawlikowicach

Oto nasza kolejna realizacja. Tym razem stworzyliśmy łąkę kwietną dla firmy Amazon w Pawlikowicach.

Miejskie Wodociągi w Bydgoszczy

Realizacja Giardini dla Miejskich Wodociągów w Bydgoszczy. Zespół Giardini zadbał o ponad 12 tyś. m² terenu. W ramach projektu powstały łąki kwietne, hotele dla owadów oraz odbyły się warsztaty.

System nawadniający i trawnik z rolki

Systemy automatycznego nawadniania mechanizm, działający na rzecz ochrony środowiska. Zmniejsza zużycie wody o 50% i pozwala zaoszczędzić Twój czas!

Łódź stolicą Łąk Kwietnych w Polsce

„Łódź stolicą Łąk Kwietnych w Polsce” to projekt Łąki Kwietne i Giardini dla łodzian. Eksperci przygotowują glebę pod wysiew rodzimych gatunków idealnie dobranych nasion, które dadzą piękną i efektywną łąkę kwietną nie wymagającą częstego podlewania, koszenia oraz nawożenia.

Montaż robotów koszących

Pozornie skomplikowany montaż to wyzwanie dla wielu ogrodników. Giardini przybywa z odsieczą, dostosujemy robota koszącego do Twojego ogrodu. Roboty koszące niezależnie od warunków atmosferycznych i Twojego czasu precyzyjnie zadbają o Twój trawnik.

Łąka kwietna na łódzkim Manhattanie

Nasza kolejna realizacja w Łodzi! W centrum miasta też jest miejsce na naturę! To kolejny punkt naszego projektu „Łódź stolicą Łąk Kwietnych w Polsce”. Projekt ma duży wpływ na ekologią i wspiera naszą Matkę Naturę. Niech zakwitnie całe miasto!

Łódzkie stawy rozkwitają!

To kolejna realizacja łąk kwietnych w ramach budżetu obywatelskiego. Zespół Giardini wspiera naturę i dba o tereny zielone w wielu punktach Łodzi.

Łąki kwietne w Łódzkim Zoo

Łąki kwietne to duży krok w stronę wsparcia matki natury. Nie wymagają częstego podlewania, koszenia, oraz nawożenia, niwelują emisję spalin oraz tworzą przyjazne warunki do funkcjonowania miododajnych i dobrotliwych owadów. Dzięki łąkom kwietnym świat nabiera barw!